2498 Ürün içerisinden 201 ile 220 arası gösteriliyor

24-port Gigabit switch with 20 x 100/1000X (SFP) ports, 4 additional combo ports (1000X SFP or 10/100/1000T) and 2 x SFP+ 10 Gigabit ports, internal PSU
Resim Yok
Allied Telesis x930 Basic 1 Year Bundle
Advanced Gigabit Layer 3 Stackable Switch
24 x 10/100/1000T PoE+ port
4 x 1G/10G SFP+ yuvası
PoE bütçesi takılan güç kaynağına göre değişiyor (380W/740W)


Advanced Gigabit Layer 3 Stackable Switch
24 x 10/100/1000T, combo 24 x 100FX/1000-X SFP yuvası
4 x 1G/10G SFP+ yuvası


Advanced Gigabit Layer 3 Stackable Switch
24 x 10/100/1000T
4 x 1G/10G SFP+ yuvası


Advanced Gigabit Layer 3 Stackable Switch
48 x 10/100/1000T PoE+ port
4 x 1G/10G SFP+ yuvası
PoE bütçesi takılan güç kaynağına göre değişiyor (380/740W/1440W)


Advanced Gigabit Layer 3 Stackable Switch
48 x 10/100/1000T
4 x 1G/10G SFP+ yuvası


24-port 1/10G SFP/SFP+ Stackable Switch
4 x 40G/100G QSFP+/QSFP28 port
XEM bölmesi
2 x Hotswap PSU
Fan bölmesi
12-Port Gigabit Copper Expansion Module 12 x 10/100/1000T (RJ-45) ports
12-Port Gigabit Copper Expansion Module 12 x 10/100/1000T (RJ-45) ports
2 x 10Gbps XFP uplink module
2 x 10GbE (SFP+) ports (High Speed Expansion Module)
12 x 1G/10G (SFP/SFP+) port (x950 Series)
12 x 1G/10G (RJ45) copper (x950 Series)
4 x 40G QSFP+ port (x950 Series)
Fiber Multi-Mode 1.25G SFP Transceiver Modül (Paket içeriği 2 adet) Fiber Multi-Mode 1.25G SFP Transceiver Module (550M) (2 pcs per Package)
KVM Mesafe Uzatma Cihazları için Low Skew Category 5E (Cat. 5E) Kablosu
HDBaseT SF/UTP Category 6 (Cat. 6) Kablosu, 305 metre, 23 AWG
Rack Mounting Kit, (Long/Optional), Depth (cm) 68 - 105
C14 EZ-Lok Priz Yuva Konnektörü
C14 EZ-Lok Plug Connector