FİRMAMIZ  

Kuruluşu 1984 yılına dayanan Bimel, bilişim sektörünün yerli sermaye ile kurulan lider firmaları arasında yer almaktadır. Elektronik malzeme ürünlerinin distribütörlüğü ile ticaret hayatına başlayarak ürün yelpazesini genişletmiş, bugün bilgisayar ve yan ürünleri, güvenlik ürünleri, aktif ve pasif network ürünlerinin dağıtıcılığını yapmaktadır. Assmann, Aten, Beek, Netgear, Planet, Ruckus Wireless başlıca markalarımızdan biri.

Yeni uzmanlık alanlarına yönelerek gelişimini başarıyla sürdüren Bimel, günümüzde şirketlerin iletişim altyapısı ihtiyaçlarına anahtar teslim hizmet ve katma değerli çözümler sunmaktadır.

Sektöre yönelik en önemli amacı sahip olduğu teknoloji ve teknolojik birikim konusunda tüketicileri bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırmaktır. Bugün itibariyle teknik destek ve servis bakım, internet servis sağlayıcılığı gibi birbiriyle ilişkili konularda, kuruluşlara çözümler sunmaya devam etmektedir.

Bimel, Türkiye çapında 19 ilde (Ankara, Kayseri, Konya, Nevşehir, Eskişehir, Adana, Antalya, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Malatya, İstanbul, Bursa, Ordu, Samsun, Denizli, İzmir) 22 servis istasyon merkezi ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bimel, Allied Telesis network ürünleri için için Türkiye'de yetkili tek servis merkezidir.

 

 

Kalite Politikamız

Bimel, müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü müşteriye sunmak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kaliteli hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak amacındadır.

Misyonumuz

Bilişim sektöründe ileri teknolojieye sahip dünyanın en iyi markalarını bireysel ve kurumsal pazardaki tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda dikkatle değerlendirerek, tüketiciye en uygun çözümleri yüksek kalite bilinciyle sunmak.

Müşteri memnuniyeti ile çalışan memnuniyetini yaptığımız her işte başlangıç noktası kabul ederek sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmek, Bimel'in kuruluşundan bu yana misyonu olmuştur.

Vizyonumuz

Bilişim Teknolojileri (BT) sektöründe bütünleşik çözümler sunabilen teknoloji firmaları arasında güven duyulan lider bir firma olmak.