40 Ürün içerisinden 1 ile 20 arası gösteriliyor

Fiber Multi-Mode 1.25G SFP Transceiver Modül (Paket içeriği 2 adet) Fiber Multi-Mode 1.25G SFP Transceiver Module (550M) (2 pcs per Package)
KVM Mesafe Uzatma Cihazları için Low Skew Category 5E (Cat. 5E) Kablosu
HDBaseT SF/UTP Category 6 (Cat. 6) Kablosu, 305 metre, 23 AWG
C14 EZ-Lok Priz Yuva Konnektörü
C14 EZ-Lok Plug Connector
C20 EZ-Lok Priz Yuva Konnektörü
C20 EZ-Lok Plug Connector
Aten Lite Plus Pack: 1 Master, 256 Nodes
Enerji Kutusu, Gerçek Zamanlı Güç İzleme
Energy Box with Real-Time Power Monitoring
Energy PDU/Power Distribution Unit (Elektrik Güç Dağıtım Ünitesi), 16 x IEC320 C13 priz, 16A maksimum, ATEN-EC1000 Energy Box ürünüyle birlikte kullanılır, 0U form
Energy PDU/Power Distribution Unit (Elektrik Güç Dağıtım Ünitesi), 24 x IEC320 C13 priz, 30A/32A maksimum, ATEN-EC1000 Energy Box ürünüyle birlikte kullanılır, 0U form
30A 42-Outlet Metered Thin Form Factor eco PDU
Energy PDU/Power Distribution Unit (Elektrik Güç Dağıtım Ünitesi), 14 x IEC320 C13 2 x IEC320 C19 priz, 16A maksimum
Eco PDU/Power Distribution Unit (Elektrik Güç Dağıtım Ünitesi), 8 x IEC 320 C13 priz, 10A maksimum, 1U form
Eco PDU/Power Distribution Unit (Elektrik Güç Dağıtım Ünitesi), 7 x IEC320 C13 10A maksimum + 1 x IEC320 C19 16A maksimum, 1U form
20A/16A 16-Outlet Outlet-Metered & Switched eco PDU
Energy PDU/Power Distribution Unit (Elektrik Güç Dağıtım Ünitesi), 21 x IEC320 C13 + 3 x IEC320 C19, Maksimum Akım Çıkışı (Toplam): 32A (Maksimum), 1U form
RJ-45 (Dişi) <-> DB9 (Dişi) DTE <-> DCE Adaptörü
32-Port Serial Console Server with Dual Power/LAN
1 Port Serial Device Server - UTP (RS-232, RS-422 ve RS-485)
8 Port Seri Konsol Sunucusu
8 Port Serial Console Server
USB-C Multiport Dock with Power Pass-Through