Sayın Ziyaretçi,
Kuruluşumuzun sitesine göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak veya kuruluşla ilgili herhangi bir konuda soru, sorun ve teklif isteklerinizi iletmek için lütfen aşağıdaki formu doldurarak gönderiniz. İlgili departmanımızda bulunan müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle irtibat kurarak konu hakkında sizi bilgilendirecektir.

Lütfen formu ilgili olduğunu düşündüğünüz bölüme gönderiniz. Birden fazla bölüme göndermeyiniz. Formla birlikte gönderdiğiniz kişisel ya da kurumsal bilgileriniz gizlidir. Onayınız olmaksızın üçüncü kişilere açıklanamaz. Sadece mesajınızı yanıtlamak amacıyla kullanılacaktır.

Girilmesi zorunlu alanlar kırmızı ile gösterilmiştir.

İletişim Bilgileri

Şehir bilgisinin doğru girilmesi size en yakın şubemizin en kısa sürede geri dönebilmesi için önemlidir. Türkiye dışından yazıyorsanız lütfen Ankara'yı seçiniz.

Soru ve/veya Öneriniz

Bimel'den düzenli duyurular almak istiyorsanız lütfen aşağıda tercihinizi değiştiriniz. Duyurular haftada bir kez yeni ürün ve hizmetlerimizi tanıtmak amacıyla gönderilecektir. Bu duyuruları almaktan istediğiniz zaman vazgeçebilirsiniz.