46 Ürün içerisinden 1 ile 20 arası gösteriliyor

Netgear SFP Modül, 1000Base-SX/LC Connector (850nm 1.25GBd)
Netgear SFP Modül, 1000Base-LX/LC Connector (Single Mode 1310nm 1.25GBd)
ProSAFE® Auxiliary Güç Kaynağı 150W 110-240VAC (M4300-28G ve M4300-52G için)
ProSAFE® Auxiliary Power Supply 150W 110-240VAC for (M4300-28G and M4300-52G)
ProSAFE® Auxiliary Güç Kaynağı 250W 110-240VAC (M4300-8X8F, M4300-12X12F ve M4300-24X24F) için)
ProSAFE® Auxiliary Power Supply (Additional PSU for M4300-8X8F, M4300-12X12F and M4300-24X24F)
ProSAFE® Auxiliary Güç Kaynağı 575W 110-240VAC (M4300-28G-PoE+ (GSM4328PA) and M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA) için)
ProSAFE® Auxiliary Power Supply (Additional PSU for M4300-28G-PoE+ (GSM4328PA) and M4300-52G-PoE+ (GSM4352PA))
24G/48G Stacking Kit for M5300 Series
Two ProSAFE 24/48 Gigabit Ethernet AX742 modules, One 1 m CX4 cable
10GE SFP+ Fiber Port Adapter (for use of 3rd-4rd 10GE modul in with GSM73xxS swiches)
Direct Attach SFP+ bakır kablo (10GSFP+Cu) 1 metre
Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) 1 meter
10GE SR SFP+ Modül, "kısa mesafe"
Multi Mode/850nm 10Gbps, 10GBase-SR, maksimum 300 metre
SFP+ Transceiver 10GBASE-LR
SFP+ optic for single mode 9/125µm fiber
Fast Ethernet Unmanaged Switch
5x 10/100TX

Fast Ethernet Unmanaged Switch
8x 10/100TX

Fast Ethernet Unmanaged Switch
8x 10/100TX (4x PoE, 32 W)
Fast Ethernet Manageable Switch (M4100-50-POE)
48x 10/100TX PoE (380 W)
2x 10/100/1000T ve paylaşımlı 2x SFP yuvası (100FX/1000-X)
64x Static Routing
10-Gigabit/Multi-Gigabit Ethernet Smart Managed Plus Switch
2-Port 10-Gigabit/Multi-Gigabit Uplink port (100Mb/1G/2.5G/5G/10G)
8-port Gigabit Ethernet port (10Mb/100Mb/1G)
Masaüstü, Duvar Yüzeyine, 19-inch Kabinet'e monte edilebilir
56Gbps Bantgenişliği
Port-Based, 802.1Q VLAN
Port-Based ve CoS Quality of Service
Static LAG Link Aggregation
IGMP Snooping
Port Mirroring
UPnP ve Bonjour Discovery
Port Statistics
Web'den Yönetim
Fansız tasarım
Metal şasi
Güç adaptörü dahil
Gigabit Ethernet Unmanaged Desktop Switch
16 x 10/100/1000T
Gigabit Ethernet Unmanaged Switch
8x 10/100/1000T PoE (4x PoE, 53W)
Gigabit Web Managed Easy-Mount Switch
8 x 10/100/1000T PoE+ (124W budget)
Gigabit Ethernet PoE+ Websmart Switch
8 x 10/100/1000T PoE+ (130 W PoE Bütçesi)
2 x SFP yuvası (1000-X)
Gigabit Ethernet Websmart Switch
16x 10/100/1000T, 2x SFP yuvası (100FX/1000-X)
32x Static Routing