• Arama Türkçe karakter duyarlıdır.
• Büyük küçük harf ayrımı yoktur.
• Eğer "Ürün Kodu ve Açıklamada"yı seçerseniz hem ürün kodunda hemde ürün açıklamalarında arama yaparsınız.
• Eğer "Ürün Kodunda"yı seçerseniz sadece ürün kodunda arama yaparsınız.
• Eğer "Açıklamada"yı seçerseniz ürün açıklamalarında aşağıdaki kurallara göre arama yaparsınız.
• Araya boşluk bırakarak birden fazla kelime yazabilirsiniz. ör.: patch kablo
• Belirli bir ifadeyi içeren sonuçlara ulaşmak o ifadeyi "çift tırnak" içine alın. ör.: "print server"
• Arama sonuçlarında yer almasını istemediğiniz kelimelerin başına - (eksi) işareti koyabilirsiniz. ör.: router -kablo

Products > Network > Aktif Network Ürünleri

<< previous | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |

Showing products 1 to 20 from out of 754 products.

TP-LINK - 2D-WL0018
TP-Link Wireless (Kablosuz) LAN 6dBi 2.4GHz Indoor Desktop Yagi Antenna
Assmann - AK-560200-020-S
Coax Wireless (Kablosuz) LAN Anten Uzatma Kablosu, 2 metre
Assmann - AK-560200-050-S
Coax Wireless (Kablosuz) LAN Anten Uzatma Kablosu, 5 metre
Assmann - AK-560200-100-S
Coax Wireless (Kablosuz) LAN Anten Uzatma Kablosu, 10 metre
Assmann - AK-560400-005-S
Coax Wireless (Kablosuz) LAN Anten Adaptör Kablosu, TNC erkek reverse - SMA dişi reverse, 5 cm (Coax Wireless LAN Antenna adapter cable TNC male reverse to SMA female reverse, Length 5cm)
Allied Telesis - AT-2801FX/SC
32-bit 100 Base FX PCMCIA Fiber card w/SC Connector; Single Pack
Allied Telesis - AT-2916SX/SC
Single port Fiber Gigabit NIC for 32-bit PCI bus, SC, RoHs Version
Allied Telesis - AT-2931SX/SC
Gigabit Ethernet Fiber Adapter, 1000-Base-SX (SC), 64-bit PCI, Single Pack
Allied Telesis - AT-36E4
Switch Şasisi, 4 Slot, Desktop Tipi
Resim Yok
Allied Telesis - AT-8000GS/48-NCB1
Allied Telesis Net.Cover Basic extended service agreement - 1 Year Support Package
Allied Telesis - AT-8000S/24
24-port stackable 10/100TX Layer 2 switch with 2 active SFP bays (unpopulated) and 2 standby 10/100/1000T ports (RJ-45)
Allied Telesis - AT-8000S/48
48 port stackable 10/100TX Layer 2 switch with 2 active SFP bays (unpopulated) and 2 x 10/100/1000T "combo" ports (RJ45)
Allied Telesis - AT-8000S/48 POE
48-port stackable 10/100TX Power over Ethernet switch with 2 active SFP bays (unpopulated) and 2 standby 10/100/1000T ports (RJ-45)
Allied Telesis - AT-9000/28
28 port Layer 2/4 Gigabit Managed "Green" switch with 24 port 10/100/1000T Mbps fixed configuration and 4 additional 100/1000Mbps SFP ports in combination with 10/100/1000T ports
Allied Telesis - AT-9000/28SP
Managed Layer 2/4 Gigabit Ethernet ECO-Switch, 28 port Gigabit managed switch with 24 100/1000Mbps SFP ports and 4 10/100/1000T or SFP combo ports
Resim Yok
Allied Telesis - AT-9000/28SP-NCB1
Allied Telesis NetCover Basic, 1 Year Support Package
Allied Telesis - AT-9424T/POE
10/100/1000T x 24 ports Power-over-Ethernet managed Ethernet Layer 3 standalone switch with 4 combo SFP bays
Allied Telesis - AT-9448T/SP
10/100/1000T x 48 ports managed Ethernet Layer 3 switch with 4 combo SFP bays
Allied Telesis - AT-ANC10S/2
PCIe 2 x 10 Gigabit SFP+ Network Interface Card
Resim Yok
Allied Telesis - AT-AR014
Stateful Inspection Firewall S/W License
<< previous | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |