2462 Ürün içerisinden 141 ile 160 arası gösteriliyor

Gigabit Ethernet PoE+ WebSmart Switch
16-port 10/100/1000T PoE+
2 x SFP (100TX, 100FX, 1000T, 1000SX or 1000LX) (combo)
185 Watt PoE Budget
Gigabit WebSmart Switch
24 x 10/100/1000T
4 x SFP (combo)
Gigabit Ethernet PoE+ WebSmart Switch
24-port 10/100/1000T (370 Watt PoE bütçesini aşmamak kaydıyla
4 x combo SFP yuvası (100TX, 100FX, 1000T, 1000SX veya 1000LX)
Gigabit WebSmart Switch
48 x 10/100/1000TX 4 x SFP yuva
Gigabit Ethernet PoE+ WebSmart Switch
48-port 10/100/1000T (370 Watt PoE bütçesini aşmamak kaydıyla, ilk 24 port PoE+ özelliğine sahiptir)
4 x combo SFPyuvası (100TX, 100FX, 1000T, 1000SX veya 1000LX)

Gigabit WebSmart Switch
8 x 10/100/1000T
2 x SFP port (combo)
WebSmart Switch
8 x 10/100/1000T, 4 x POE capable
2 x combo SFP uplink port
Fanless
Layer 3 switch with 24 x 10/100/1000T PoE ports and 4 x 100/1000X SFP ports
Industrial Switch (Endüstriyel Switch)
4 x 10/100/1000T port
2 x 100/1000X SFP
Endüstriyel Switch (Industrial Ethernet)
8 x 10/100/1000T
4 x 100/1000X SFP
Layer 3
Hi-PoE Desteği

Endüstriyel Yönetilebilir PoE Switch
8 x 10/100TX IEEE 802.3af PoE (Per port 15.4 watt)
2 x 10/100/1000T/SFP combo port
X-Ring özelliği
Çalışma Isısı -40 ~ 75 Derece C
IP 30
1000T to SFP Media Converter
Media Converter 100BaseTX to 100BaseFX (ST Multimode 2 km)
Media Converter 100BaseTX to 100BaseFX (SC Multimode 2 km)
Media Converter 100BaseTX to 100BaseFX (SC Singlemode 15km)
Media Converter 100BaseFX (SC Multimode) to 100BaseFX (SC Singlemode 15 km)
Extended Ethernet™ over VDSL - Media Converter VDSL to 10/100TX & POTs port
10/100/1000T to 1000X/SFP Gigabit mini media converter with SFP connector
10 Mbps Ethernet micro repeater
AT-MR908TX/AT-MR912TX Fast Ethernet Hub için stacking modül