227 Ürün içerisinden 81 ile 100 arası gösteriliyor

Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
8-Port 10/100/1000Base-T IEEE 802.3at/af PoE+ injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 120 Watt)
2-Port 10/100/1000T
2 x 1000Base-X SFP yuva
LCD Ekranlı - PoE kullanımı ve sistem durumu bilgisi için
Yönetilemeyen Masaüstü Tip Switch (Unmanaged Desktop Switch)
4-port 10/100/1000T IEEE 802.3at/af PoE+ injector (Per port 30 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 55 Watt)
2-port 10/100/1000T
Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
8-Port 10/100/1000Base-T (Port-1 ile Port-4 arası IEEE 802.3af PoE injector) (Per port 15.4 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 55 watt)
Yönetilemeyen Masaüstü Tip Switch (Unmanaged Desktop Switch)
8-Port 10/100/1000T 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 100 watt)
1-Port 10/100/1000T
Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
16-Port 10/100/1000Base-T IEEE 802.3 at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 220 Watt)
Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
16-Port 10/100/1000Base-T IEEE 802.3at/af PoE+ injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 300 Watt)
2 x 1000Base-X SFP yuva
LCD Ekranlı - PoE kullanımı ve sistem durumu bilgisi için
Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
24-Port 10/100/1000T 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 220 watt)
2 x 1000Base-X mini-GBIC/SFP yuva
Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
24-Port 10/100/1000Base-T IEEE 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 300 Watt)
2-Port 1000X SFP yuva
LCD Ekranlı - PoE kullanımı ve sistem durumu bilgisi için
1000Base-X to 10/100/1000Base-T 802.3at PoE Media Converter, LC Fiber Interface, Supports Multi / Single Mode SFP module, Distance up to 120km max. (Varies on SFP module)
4-Port IEEE 802.3at PoE+ Injector Hub
Endüstriyel Tip Yönetilemeyen PoE+ Switch (Industrial Unmanaged PoE+ Switch)
8-Port 10/100TX IEEE 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 240 watt)
2-Port 1000Base-SX/LX/BX SFP/mini-GBIC combo yuva (Port-9 ve Port-10)
Konsol port
IP30, -40~75 Derece C
Endüstriyel Tip Yönetilebilir Ethernet Switch (Industrial Managed Ethernet Switch)
8-Port 10/100/1000Base-TX RJ-45 with 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 270 watt)
2-Port 1000Base-SX/LX/BX SFP/mini-GBIC yuva (Port-9 ve Port-10), 100Base-FX SFP uyumlu
Konsol port
IP30, -40~75 Derece C
Endüstriyel Tip Yönetilebilir Switch (Industrial Managed Switch)
8-Port 10/100/1000Base-TX IEEE 802.3af PoE Injector (Per port 15.4 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 240 watt)
2-Port 1000BASE-SX/LX/BX SFP/mini-GBIC yuva (Port-9 ve Port-10), 100Base-FX SFP uyumlu
Konsol port
IP30, -40~75 Derece C
Endüstriyel Tip Yönetilebilir Ethernet Switch (Industrial Managed Ethernet Switch)
16-Port 10/100/1000Base-TX IEEE 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 320 watt)
2-Port 10/100/1000Base-TX RJ-45
2-Port 1000BASE-SX/LX/BX SFP/mini-GBIC yuva (Port-19 ve Port-20), 100Base-FX SFP uyumlu
Konsol port
IP30, -40~75 Derece C
Industrial 4-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 10/100/1000T Managed Switch
Endüstriyel Tip Yönetilemeyen PoE+ Switch (Industrial Unmanaged PoE+ Switch)
5-Port 10/100/1000Base-TX 4-Port IEEE 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 154 watt)
IP30, -40~75 Derece C
Endüstriyel Tip L2+ Yönetilebilir Switch (Industrial L2+ Managed Switch)
24-Port 10/100/1000Base-T IEEE 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 400 watt)
4 x 1000BASE-SX/LX/BX SFP/mini-GBIC yuva (combo Port-21 ile Port-24 arası), 100Base-FX SFP uyumlu
Konsol port
IP30, -40~75 Derece C
L2+ Industrial 4-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 2-Port 100/1000X SFP Managed Ethernet Switch (-40~75 degrees C)
Endüstriyel Tip Yönetilebilir Ethernet Switch (Industrial Managed Ethernet Switch)
L2+
4-Port 10/100/1000T IEEE 802.3 at/af/bt Ultra PoE+ Injector (Port-1 ile Port-4 arası) (Per port 60 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 240 watt)
1-Port 10/100/1000T
2 x 1000BASE-SX/LX/BX SFP/mini-GBIC yuva (Port-6 ve Port-7), 100Base-FX SFP uyumlu
1 x Konsol Port
IP30, -40~75 Derece C
Endüstriyel Tip Yönetilebilir Ethernet Switch (Industrial Managed Ethernet Switch)
L2+
8-Port 10/100/1000Base-T RJ45 with IEEE 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 240 watt)
2 x 1000BASE-SX/LX/BX SFP/mini-GBIC yuva (Port-9 ile Port-10 arası), 100Base-FX SFP uyumlu
2 x 10GbBASE-SR/LR SFP+ yuva (Port-11 ve Port-12)
Konsol port
IP30, -40~75 Derece C