215 Ürün içerisinden 81 ile 100 arası gösteriliyor

L2+ Managed Switch
24-port 10/100/1000BASE-T IEEE 802.3af/at/bt Ultra PoE Injector (Per port 75 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 600 watt)
4 x 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP yuva (Port-21 ile Port-24 arası paylaşımlı) (100BASE-FX SFP uyumlu)
4 x 10GBASE-SR/LR SFP+ yuva (Port-25 ile Port-28 arası) (1000BASE-SX/LX/BX SFP uyumlu)
100~240V AC
1 x Konsol port
L2+ Managed Switch
24-port 10/100/1000BASE-T IEEE 802.3af/at/bt Ultra PoE Injector (Per port 75 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 600 watt)
4 x 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP yuva (Port-21 ile Port-24 arası paylaşımlı) (100BASE-FX SFP uyumlu)
4 x 10GBASE-SR/LR SFP+ yuva (Port-25 ile Port-28 arası) (10Gbps Fiber Uplink Yuva) (1000BASE-SX/LX/BX SFP ile uyumlu)
36-60V DC ve 100-240V AC yedek güç/redundant power
1 x Konsol port
Yönetilebilir Gigabit Masaüstü Tip Switch (Managed Gigabit Desktop Switch)
8-Port 10/100/1000Mbps
Dual Power : 1 x (Port 8) IEEE 802.3af/at PoE+ 48~56V DC in-line power, 12V DC güç adaptörü takılabilir
2-Port 100/1000X mini-GBIC/SFP yuva
Yönetilemeyen Masaüstü Tip Switch (Unmanaged Desktop Switch)
8-Port 10/100/1000T IEEE 802.3 at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 120 Watt)
2-Port 10/100/1000T
Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
8-Port 10/100/1000Base-T IEEE 802.3at/af PoE+ injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 120 Watt)
2-Port 10/100/1000T
2 x 1000Base-X SFP yuva
LCD Ekranlı - PoE kullanımı ve sistem durumu bilgisi için
Yönetilemeyen Masaüstü Tip Switch (Unmanaged Desktop Switch)
4-port 10/100/1000T IEEE 802.3at/af PoE+ injector (Per port 30 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 55 Watt)
2-port 10/100/1000T
Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
8-Port 10/100/1000Base-T (Port-1 ile Port-4 arası IEEE 802.3af PoE injector) (Per port 15.4 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 55 watt)
Yönetilemeyen Masaüstü Tip Switch (Unmanaged Desktop Switch)
8-Port 10/100/1000T 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 100 watt)
1-Port 10/100/1000T
Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
16-Port 10/100/1000Base-T IEEE 802.3 at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 220 Watt)
Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
16-Port 10/100/1000Base-T IEEE 802.3at/af PoE+ injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 300 Watt)
2 x 1000Base-X SFP yuva
LCD Ekranlı - PoE kullanımı ve sistem durumu bilgisi için
Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
24-Port 10/100/1000T 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 220 watt)
2 x 1000Base-X mini-GBIC/SFP yuva
Yönetilemeyen Switch (Unmanaged Switch)
24-Port 10/100/1000Base-T IEEE 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 300 Watt)
2-Port 1000X SFP yuva
LCD Ekranlı - PoE kullanımı ve sistem durumu bilgisi için
1000Base-X to 10/100/1000Base-T 802.3at PoE Media Converter, LC Fiber Interface, Supports Multi / Single Mode SFP module, Distance up to 120km max. (Varies on SFP module)
4-Port IEEE 802.3at PoE+ Injector Hub
Endüstriyel Tip Yönetilemeyen PoE+ Switch (Industrial Unmanaged PoE+ Switch)
8-Port 10/100TX IEEE 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 240 watt)
2-Port 1000Base-SX/LX/BX SFP/mini-GBIC combo yuva (Port-9 ve Port-10)
Konsol port
IP30, -40~75 Derece C
Endüstriyel Tip Yönetilebilir Ethernet Switch (Industrial Managed Ethernet Switch)
8-Port 10/100/1000Base-TX RJ-45 with 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 270 watt)
2-Port 1000Base-SX/LX/BX SFP/mini-GBIC yuva (Port-9 ve Port-10), 100Base-FX SFP uyumlu
Konsol port
IP30, -40~75 Derece C
Endüstriyel Tip Yönetilebilir Switch (Industrial Managed Switch)
8-Port 10/100/1000Base-TX IEEE 802.3af PoE Injector (Per port 15.4 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 240 watt)
2-Port 1000BASE-SX/LX/BX SFP/mini-GBIC yuva (Port-9 ve Port-10), 100Base-FX SFP uyumlu
Konsol port
IP30, -40~75 Derece C
Endüstriyel Tip Yönetilebilir Ethernet Switch (Industrial Managed Ethernet Switch)
16-Port 10/100/1000Base-TX IEEE 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 320 watt)
2-Port 10/100/1000Base-TX RJ-45
2-Port 1000BASE-SX/LX/BX SFP/mini-GBIC yuva (Port-19 ve Port-20), 100Base-FX SFP uyumlu
Konsol port
IP30, -40~75 Derece C
Industrial 4-Port 10/100/1000T 802.3at PoE + 4-Port 10/100/1000T Managed Switch
Endüstriyel Tip Yönetilemeyen PoE+ Switch (Industrial Unmanaged PoE+ Switch)
5-Port 10/100/1000Base-TX 4-Port IEEE 802.3at/af PoE+ Injector (Per port 30.8 watt) (PoE Güç Bütçesi maks. 154 watt)
IP30, -40~75 Derece C