PL-ENW-9701

1000Base-SX / LX SFP PCI Express Ethernet Adaptörü

Bu Ürünün Yer Aldığı Kategori(ler)

İlginizi Çekebilir

AT-FS708LE

AT-SPFX/15

BN-S10G-LR

CI-WS-X5225R

DN-80100

DN-85001

NG-GS728TXP

NG-XSM4348S

PL-BSP-300

PL-FSD-504HP

PL-IMG-110T

PL-LRP-101CE

PL-WBS-502AC

PL-WDAP-1750AC-ETS

PL-WNAP-6350

RU-RG-S5750C-28GT4XS-H

RU-RG-S5750C-28SFP4XS-H

RUC-901-0025-FME0

RUC-901-3025-EU00

TPT-700210800

  • 1 x 1000Base-SX / LX SFP yuva
  • PCI Express x1 Host Bus arayüzü
  • 9K Jumbo Frame
  • IP, TCP checksum offloading
  • IEEE 802.1Q Tagged VLAN
  • Düşük Güç Tüketimi
  • Windows XP/2003, Vista/2008, Win7, Linux, ve MAC OS X Ready

 

Donanım Özellikleri

Attachment Arayüzü

PCI Express Host Bus Arayüz, 1 lane
PCI Express Rev 1.1

Medya Arayüzü

SFP giriş (LC Arayüz)

Kablo Seçenekleri

SFP LC konnektör :
50/125μm & 62.5/125μm Multi-Mode fiber kablo.
9/125μm Single-Mode kablo.

Jumbo Frame

9Kbyte

LED Göstergeleri

Link / Aktif

Boyutlar (G x D)

121.4 x 119.5mm

Gelişmiş Özellikler

Layer 2 Özellikler

IEEE 802.3x Flow Control desteği
IEEE 802.1Q VLAN desteği

Performance enhancements

Receive-side scaling (RSS): Optimization for multiple CPUs under Windows OS control
Reduced host bus traffic
IP, TCP and UDP Checksum Offloading
Transmit / Receive On-Chip Buffer Support
IPv4, IPv6

İşletim Sistemi

Windows Server 2003, Windows Server 2008
Windows XP, Windows Vista™, Windows 7
Linux 2.4, Linux 2.6, Linux 64-bit
Redhat Enterprise Linux 4.7 & 5.3
Mac OS X 10.4, 10.5 and 10.6 Intel tabanlı Mac bilgisayar

Kanunen Uyumluluk

Kanunen Uyumluluk

FCC Part 15 Class B, CE

Standartlara Uygunluk

IEEE 802.3z:1000Base-X Gigabit Ethernet
IEEE 802.3x: Flow Control and Back pressure
IEEE 802.1Q:VLAN Tagging

Çevresel Özellikler

Çalışma Isısı

Sıcaklık: 0~65 Derece
Rölatif Nem: 5~95% (non-condensing)

Depolandığı Yerin Isısı

Sıcaklık: -10~85 Derece
Rölatif Nem: 5~95% (non-condensing)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PL-ENW-9701

(24.01.2013)

Datasheet


PL-ENW-9701

(24.01.2013)

User Manual


PLANET Corporate Video

Video Izle

Bu ürünün tanıtımında kullanılmak üzere aşağıdaki görselleri kullanabilirsiniz. Görselleri bilgisayarınıza kaydetmek için görselin altında bulunan bağlantıya sağ tıklayıp "Hedefi farklı kaydet"e tıklamalısınız.

http://reklam.bimel.com.tr/banner/2104
Boyutları: 430px × 263px

İlişkili Ürünler

Ankara Merkez
Tel: (312) 434-2245 Faks: (312) 431 19 53
İstanbul (Anadolu)
Tel: (216) 384-5061 Faks: (216) 384 50 26
İstanbul (Avrupa)
Tel: (212) 347-7540 Faks: (212) 347 75 44
İzmir
Tel: (232) 489-0755 Faks: (232) 425 21 49
Bursa
Tel: (224) 274-0055 Faks: (224) 273 00 26
2017© Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş. internet sitesinin yayın hakları, tüm görsel malzeme ve bilgilerin elektronik ortamlar dahil kullanım hakkı sadece Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş.'ne aittir. İzinsiz kullanmak, kopyalamak ve alıntı yapmak yasal kovuşturma hakkı doğurur.