• Arama Türkçe karakter duyarlıdır.
• Büyük küçük harf ayrımı yoktur.
• Eğer "Ürün Kodu ve Açıklamada"yı seçerseniz hem ürün kodunda hemde ürün açıklamalarında arama yaparsınız.
• Eğer "Ürün Kodunda"yı seçerseniz sadece ürün kodunda arama yaparsınız.
• Eğer "Açıklamada"yı seçerseniz ürün açıklamalarında aşağıdaki kurallara göre arama yaparsınız.
• Araya boşluk bırakarak birden fazla kelime yazabilirsiniz. ör.: patch kablo
• Belirli bir ifadeyi içeren sonuçlara ulaşmak o ifadeyi "çift tırnak" içine alın. ör.: "print server"
• Arama sonuçlarında yer almasını istemediğiniz kelimelerin başına - (eksi) işareti koyabilirsiniz. ör.: router -kablo

Alt kategori bulunmamaktadır.

Products > Yeni Ürünler

<< previous | 1 | 2 | 3 |

Showing products 1 to 20 from out of 52 products.

Aten - ATEN-2X-EA10
C14 EZ-Lok Plug Connector
Aten - ATEN-2X-EA11
C20 EZ-Lok Plug Connector
Aten - ATEN-2X-EA12
LockPro - HDMI Cable Lock
Aten - ATEN-CE620
USB DVI HDBaseT™ 2.0 KVM Extender (1920 x 1200@100 m)
Aten - ATEN-CS1922
2-Port USB 3.0 4K DisplayPort KVMP™ Switch
Aten - ATEN-CS1924
4-Port USB 3.0 4K DisplayPort KVMP™ Switch
Aten - ATEN-KA7168
HDMI USB Sanal Medya KVM Adaptörü
Aten - ATEN-KA7169
USB DisplayPort Virtual Media KVM Adapter with Smart Card Support
Aten - ATEN-KE6900
DVI-I Single Display KVM Over IP Extender
Aten - ATEN-KE6940
DVI-I Dual Display KVM Over IP Extender
Aten - ATEN-KL1508AMT
8-Port Cat 5 High-Density Dual Rail LCD KVM Switch
Aten - ATEN-VE813
HDMI/USB HDBaseT Extender (4K@100m) (HDBaseT Class A)
Aten - ATEN-VM0404HA
4K HDMI Video Matrix Switch, 4 Giriş (HDMI Arayüzlü Kaynak Cihaz), 4 Çıkış (HDMI Arayüzlü Görüntü Aygıtı), Infrared Uzaktan Kumanda Cihazı ile birlikte
BEEK - BC-2532-10/4
Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4
BEEK - BC-2532-20/4
Beek Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM4 50u, SC-LC/PC 20M
BEEK - BC-2533-05/4
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4
BEEK - BC-25332-01/3
Beek LC/UPC Fiber PigTail, 50/125 µ, multimode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OM3
BEEK - BC-S60025R
Beek CAT 6 SFTP/PIMF (Pairs in metal foil) Patch Kablosu, 0,25 metre, LSOH, AWG 26, Kırmızı Renk
BEEK - BC-S6A010B
Beek CAT 6A SFTP/PIMF (Pairs in metal foil) Patch Kablosu, LSOH, 1 metre, AWG 26, Mavi Renk
BEEK - BT-MS8233D
Beek Dijital Multimetre
<< previous | 1 | 2 | 3 |