• Arama Türkçe karakter duyarlıdır.
• Büyük küçük harf ayrımı yoktur.
• Eğer "Ürün Kodu ve Açıklamada"yı seçerseniz hem ürün kodunda hemde ürün açıklamalarında arama yaparsınız.
• Eğer "Ürün Kodunda"yı seçerseniz sadece ürün kodunda arama yaparsınız.
• Eğer "Açıklamada"yı seçerseniz ürün açıklamalarında aşağıdaki kurallara göre arama yaparsınız.
• Araya boşluk bırakarak birden fazla kelime yazabilirsiniz. ör.: patch kablo
• Belirli bir ifadeyi içeren sonuçlara ulaşmak o ifadeyi "çift tırnak" içine alın. ör.: "print server"
• Arama sonuçlarında yer almasını istemediğiniz kelimelerin başına - (eksi) işareti koyabilirsiniz. ör.: router -kablo

Alt kategori bulunmamaktadır.

Products > Yeni Ürünler

<< previous | 1 | 2 | 3 |

Showing products 1 to 20 from out of 44 products.

Aten - ATEN-KE6940
DVI-I Dual Display KVM Over IP Extender
Aten - ATEN-VE1812
HDMI HDBaseT Extender with POH
Özel Bilgi: Bimel olarak altyapınızda CAT 6/6A/7 AWG23 S/FTP ya da F/FTP kablo kullanılmasını ve bu kabloların yanından başka elektrik kablosu geçirmemenizi öneririz.
Aten - ATEN-VE813
HDMI/USB HDBaseT Extender (4K@100m) (HDBaseT Class A)
Özel Bilgi: Bimel olarak altyapınızda CAT 6/6A/7 AWG23 S/FTP ya da F/FTP kablo kullanılmasını ve bu kabloların yanından başka elektrik kablosu geçirmemenizi öneririz.
Aten - ATEN-VM0808
VGA Video Matrix Switch, 8 Giriş, 8 Çıkış, Hoparlör bağlanabilir
8x8 VGA/Audio Matrix Switch
Aten - ATEN-VS481B
4-Port 4K HDMI Switch
Aten - ATEN-VS82
2-Port VGA Splitter Wall Plate (Plastic) (250MHz), 1920 x 1440 dpi
BEEK - BC-2532-10/4
Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4
BEEK - BC-2532-20/4
Beek Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM4 50u, SC-LC/PC 20M
BEEK - BC-25332-01/3
Beek LC/UPC Fiber PigTail, 50/125 µ, multimode, 0.9mm simplex, 1 metre, Class OM3
BEEK - BC-S60025R
Beek CAT 6 SFTP/PIMF (Pairs in metal foil) Patch Kablosu, 0,25 metre, LSOH, AWG 26, Kırmızı Renk
BEEK - BC-S6A010B
Beek CAT 6A SFTP/PIMF (Pairs in metal foil) Patch Kablosu, LSOH, 1 metre, AWG 26, Mavi Renk
BEEK - BN-19FP48SCD
Beek Rack Tip'li 48 Dublex SC Fiber Patch Panel, 2U
BEEK - BN-VFL650-20
Beek 20mW VFL (Visual Fault Locater) (Görsel ışık kaynağı)
BEEK - BS-UE60
Beek USB 2.0 Sinyal Uzatma Chazı
Transmitter + Receiver
60 metre
Receiver: 4 x USB port çıkış
1 x Güç Adaptörü (Receiver için)
Mac, WIN OS destekler
Assmann - DA-70243
USB 2.0 Type C HUB with Cardreader, 3x USB 2.0. 1x SD, 1x MicroSD Port Aluminium housing
Assmann - DA-70841
USB 3.0 to HDMI Adapter, Input USB, Output HDMI Resolution up to 1080p
Assmann - DA-70844
USB Type C 4K DP Adapter, Aluminium Housing, 20cm cable length Chipset: VL100
Assmann - DA-90303-1
Digitus Wall Mount for LCD/LED monitor up to, 69cm (27") fix mount, 18kg max load max VESA 100x100
Assmann - DA-90353
Digitus Dual Monitor mount for LCD/LED monitor, up to 69cm (27") fully flexible gas spring mount, max load 8kg, max VESA 100x100
Assmann - DK-1613-A-020
Digitus CAT 6A U-UTP patch cable, Cu, LSZH, AWG 26/7, length 2 m, color grey
<< previous | 1 | 2 | 3 |