• Arama Türkçe karakter duyarlıdır.
• Büyük küçük harf ayrımı yoktur.
• Eğer "Ürün Kodu ve Açıklamada"yı seçerseniz hem ürün kodunda hemde ürün açıklamalarında arama yaparsınız.
• Eğer "Ürün Kodunda"yı seçerseniz sadece ürün kodunda arama yaparsınız.
• Eğer "Açıklamada"yı seçerseniz ürün açıklamalarında aşağıdaki kurallara göre arama yaparsınız.
• Araya boşluk bırakarak birden fazla kelime yazabilirsiniz. ör.: patch kablo
• Belirli bir ifadeyi içeren sonuçlara ulaşmak o ifadeyi "çift tırnak" içine alın. ör.: "print server"
• Arama sonuçlarında yer almasını istemediğiniz kelimelerin başına - (eksi) işareti koyabilirsiniz. ör.: router -kablo

Alt kategori bulunmamaktadır.

Products > Yeni Ürünler

<< previous | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

Showing products 1 to 20 from out of 93 products.

Assmann - AK-340301-020-S
DisplayPort adapter cable, DP - DVI (24+1), M/M, 2.0m, w/interlock, DP 1.1a compatible, UL, CE, bl
Assmann - AK-400102-003-R
SATA connection cable, L-type, w/ latch, F/F, 0.3m, straight, SATA II/III, UL, re
Aten - ATEN-CS1924
4-Port USB 3.0 4K DisplayPort KVMP™ Switch
Aten - ATEN-KA7168
HDMI USB Sanal Medya KVM Adaptörü
Aten - ATEN-KE6900
DVI-I Single Display KVM Over IP Extender
Aten - ATEN-KE6940
DVI-I Dual Display KVM Over IP Extender
Aten - ATEN-KL1508AMT
8-Port Cat 5 High-Density Dual Rail LCD KVM Switch
Aten - ATEN-VE813
HDMI/USB HDBaseT Extender (4K@100m) (HDBaseT Class A)
BEEK - BC-2532-10/4
Beek SC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 10 metre, Multimode, 3.0mm, Duplex, 50/125, OM4
BEEK - BC-2532-20/4
Beek Fiber Patch cord , 3.0mm Duplex , MM OM4 50u, SC-LC/PC 20M
BEEK - BC-2533-05/4
Beek LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM4
BEEK - BC-S60025R
Beek CAT 6 SFTP/PIMF (Pairs in metal foil) Patch Kablosu, 0,25 metre, LSOH, AWG 26, Kırmızı Renk
BEEK - BC-S6A010B
Beek CAT 6A SFTP/PIMF (Pairs in metal foil) Patch Kablosu, LSOH, 1 metre, AWG 26, Mavi Renk
BEEK - BT-MS8233D
Beek Dijital Multimetre
Assmann - DA-90303-1
Digitus Wall Mount for LCD/LED monitor up to, 69cm (27") fix mount, 18kg max load max VESA 100x100
Assmann - DK-2533-20/3
Digitus LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 20 metre, Multimode, Duplex, 50/125, OM3
Assmann - DS-56100
DIGITUS Cat 5 Audio Extender, Extension up to 600 m local + remote unit
ednet - ED-31035
ednet Apple charger/data cable, Apple 8pin - USB A, M/M, 3.0m, iP5/6/7, High Speed, UL, MFI, wh, gold
Netgear - NG-FSM7250P
Fast Ethernet Manageable Switch (M4100-50-POE)
48x 10/100TX PoE (380 W)
2x 10/100/1000T ve paylaşımlı 2x SFP yuvası (100FX/1000-X)
64x Static Routing
Netgear - NG-GS108PE
Gigabit Ethernet, PC-Managed Switch
8x 10/100/1000T (4x PoE, 45 W)
<< previous | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |