16 Ürün içerisinden 1 ile 16 arası gösteriliyor

Beek Optik Işık Kaynağı, 1310/1550nm (SM Fiber için) (Optical Light Source)
Beek Optik Güç Ölçer (Optical Power Meter)
850/1300/1310/1490/1550/1625 nm
mW, dBm, dB
FC, SC Konnektör

Beek Fiber Kablo Uç ve Hata Tespit Cihazı,
Fiber uç tespiti ve fiberdeki kopma/kırılma yerinin tespitinde kullanılır. Güç >20 mW
Visual Fault Detector, power >20mW


Dijital İnceleme Kit'i Mikroskop, FiberChek2™ yazılımı, konnektör uçları ve aksesuarları dahil
Dijital İnceleme Kit'i Mikroskop, USB 2.0 Güç Ölçer, FiberChek2™ yazılımı, konnektör uçları ve aksesuarları dahil
Minyatür USB 2.0 Güç Ölçer, FiberChek2™ yazılımı dahil (Miniature USB 2.0 Power Meters with FiberChek2™ Integration)
Fiber Test Kit (Pocket-sized optical test kit)
Fiber Sonlandırma Aleti (Fiber Termination Tool)
Tumtec Fiber Optic Fusion Splicer (FST-83A)
Tumtec Fiber Optic Fusion Splicer (V9)
P5000i Digital Analysis Microscope
Cepte Taşınabilir Fiber Hata Tespit Cihazı, Fiber Hasar ve Kırılmaları İçin Konum Bulucu 2.5 mm konnektör girişi (1.25 mm universal adaptör opsiyonel) (Pocket-sized Visual Fault Locator)
Fiber Hata Tespit Cihazı, Fiber Hasar ve Kırılmaları İçin Konum Bulucu, 2.5 mm ve 1.25mm universal adaptör ile (Visual Fault Locators, Optical Fiber Damage/Break Locator with 2.5 mm and 1.25mm universal adapter)
MTS-2000 4146Quad Multimode-Singlemode 850/1300/1310/1550 nm OTDR
Certifier 40G Class FA Copper Kit - EU
SmartOTDR kit (1310/1550 nm) with SLM Smart Link Mapper OTDR software