BN-GLC-EX-SM

Beek 1000Base-LX (LC/40Km/1310nm/Single-Mode) SFP Modül, 1.25Gb/s, Cisco, Extreme, NORTEL, ZTE, Huawei, Alcatel, ZyXEL, Netgear, AVAYA, Juniper, Linksys, Enterasys ürünleriyle uyumlu

EAN: 8693661836419
Bu Ürünün Yer Aldığı Kategori(ler)

İlginizi Çekebilir

AT-A15/SX

AT-FH803U

AT-GS924MX

AT-StackQS

AT-x230-10GP

BN-GLC-FE-100BXD-DDM

NG-GSM7328FS

PL-FSD-504HP

PL-GSD-1002M

PL-GSD-1008HP

PL-IFGS-1022HPT

PL-ISW-621TF

PL-MTB-SR

PL-WGR-500

PL-WGS-4215-8P2S

PL-XGS-6350-24X4C

RU-M7800C-16SFP8XS-EA

RU-MINI-GBIC-LX-SM1310

RU-XS-S1960-24GT4SFP-UP

RUC-ICX7150-48P-4X1G

Önemli Not: Bu ürünler uzak mesafe fiber bağlantıları için kullanılmaktadır. Bu sebeple bu ürünler kesinlikle kısa mesafe uygulamaları için kullanılmamalıdır. Aksi halde modüllerin bir daha çalışamayacak durumda bozulması muhtemeldir.

Datasheet

(27.12.2018)

BN-GLC-EX-SM


Ankara Merkez
Tel: (312) 434-2245 Faks: (312) 431 19 53
İstanbul (Anadolu)
Tel: (216) 384-5061 Faks: (216) 384 50 26
İstanbul (Avrupa)
Tel: (212) 347-7540 Faks: (212) 347 75 44
İzmir
Tel: (232) 489-0755 Faks: (232) 425 21 49
Bursa
Tel: (224) 274-0055 Faks: (224) 273 00 26
2020© Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş. internet sitesinin yayın hakları, tüm görsel malzeme ve bilgilerin elektronik ortamlar dahil kullanım hakkı sadece Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş.'ne aittir. İzinsiz kullanmak, kopyalamak ve alıntı yapmak yasal kovuşturma hakkı doğurur.