Haber: Hepsi

Kategoriler:




Daha Esnek Bir PoE+ Ağı İnşaa Edin (2019-10-25 17:58:01)

  Güçlü LAN Uygulamaları için Multi-mode PoE+ Switch 24-Port 10/100TX 802.3at PoE+ 1-Port Gigabit TP/SFP Combo Ethernet Switch   Esnek, Uzak Mesafelere Ethernet Sinayli Ulaştırılabilir ve Merkezden Güç Dağıtımı Yapılabilir PLANET FGSW-2511P, multi-mode 802.3at PoE+ Ethernet Switch ür...
Devamı...

Gerçek Zamanlı Sanallaştırma ve Mükemmel 802.3bt PoE++ Çözümü Birlikte

  Her Hangi Bir Uygulama İçin Sağlam, Güçlü Sinyal İletimi PLANET FGSW-2022VHP, üzerinde 12 x 10/100BASE-TX port ve 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+) bakır arayüzlere sahiptir. 4 adet 10/100BASE-TX port'u 802.3bt PoE++ bakır arayüzlerde oluşur. Toplam PoE güç bütçesi maksimum 300 watt ile sınırlı...
Devamı...

Esnek Fiber Arayüz Seçimi

  Endüstriyel, Güvenilir ve Esnek Ağ Uzatma Çözümü PLANET IGT-805AT, Endüstriyel Gigabit Media Converter ürünüdür. Üzerinde 1 x 10/100/1000BASE-T RJ45 bakır ve 1 x 100/1000BASE-X SFP fiber optik arayüzler bulunmaktadır. Yedek güç kaynağı ile birlikte IP30 şasiye sahiptir. PLANET IGT-805AT güvenlik si...
Devamı...

7 Gün 24 Saat Çalışma için Yüksek Kapasiteli ve Sağlam Ağ Bağlantısı

    PLANET IFGS-1822TF, en yüksek port hacmine sahip DIN-ray'a takılabilen Ethernet switch ürünüdür. Üzerinde 16 x 10/100TX port ve ilave 2 x Gigabit bakır/SFP paylaşımlı çalışan arayüz bulunmaktadır. Yedek güç'e sahip olup, IP30 gövdeye sahiptir. -40 ile 75 derece C arasında çalışır. Yer sorunu...
Devamı...

Küçük ama Güçlü, Sağlam Gövdeli PLANET Fiber Optik Çözümü

  Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Sağlam Switch PLANET IGS-510TF, endüstriyel Gigabit Ethernet Switch cihazı olup, dört adet 10/100/1000BASE-T bakır port'a sahiptir ve üzerinde bir adet 100/1000BASE-X SFP fiber port bulunmaktadır. Kompakt boyutlu olup, IP30 sağlam gövdeye sahiptir. -40 ile 75 derece C'de ça...
Devamı...

İhtiyaçınız Olduğunda Güvenli Bağlantı Kurmanızı Sağlar

  Güçlü Ağ Güvenliği Çözümü PLANET VR-100 VPN Güvenlik Router ürünüdür. Ağ güvenliği kapsamında SPI firewall güvenlik koruması, policy denetlemesi (İçerik Filtrelemesi VPN Tüneli ve MAC/IP Filtrelemesi) ve kolay yönetim (Setup Wizard, DHCP Sunucu ve Gösterge Paneli). Ek olarak, Çift WAN Failover ve O...
Devamı...

Boyut Olarak Küçük Olabilirim ama Ağ İletişiminde Esnek Bir Yapıya Sahibim

  PLANET'ın yenilenmiş modeli GT-1205A, 100FX ya da 1000X SFP modül takılabilen çift SFP yuva ile donatılmış. Öne çıkan özellikleri:   DIP Switch ile çift SFP yuvaya takılı 100FX ya da 1000X SFP modüllerinden biri seçilebilir DIP Switch ayarı ile gigabit switch modunda ya da yede...
Devamı...

Endüstriyel Layer 3 Yüksek Port Hacmine Sahip PoE+ Yönetilebilir Switch, Precise Tech. özellikli

  PLANET IGS-6325-16P4S, yüksek hacimli DIN-ray tipi Layer 3 PoE switch cihazı olup 16 adet 10/100/1000T 802.3at PoE+ port'a sahiptir ve ... watt PoE bütçesine sahiptir. IP30 sağlam, dayanıklı kasaya yapısıyla endüstriyel ağlarda geniş kullanım alanı bulmaktadır. İlave olarak ağ güvenliği için siber tehd...
Devamı...

Zor Fiziki Şartlarda Çalışan Endüstriyel Ağlar için Yüksek Port Hacmine Sahip Fast Ethernet Çözümü

  PLANET ISW-1600T, yüksek port hacmine sahip DIN-ray üzerinde kullanılabilen Ethernet switch ürünüdür. Üzerinde 16 adet 10/100TX port ve yedek güç bulunmaktadır. Kompakt boyutlu şasiye sahip olup her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. IP30 korumasına sahip olup - 40 ile 75 derece C hava şartlarınd...
Devamı...

Fiber Optik ile Telefon Kablolarını Birbirine Bağlayan En Hızlı Çözüm

VC-231GF, PLANET'ın Uzak Mesafe Ethernet/Long Reach Ethernet çözümüdür. Tek port'lu Gigabit Ethernet'ten VDSL2'ye Çevirici ürünüdür. Mevcut telefon kablosu tesisatını ultra süratli FTTx tesisatıyla buluşturmak ve bağlamak amacıyla kullanılır. ISP/Triple Play Cihazlar için Hizmet Bağlantısını Zorunlu Kılan VD...
Devamı...

Bantgenişliği Canavarı - Yüksek Hızlı Ağlar için Güçlü 40Gbps Çözümü (2019-07-18 14:53:34)

  Yüksek Kapasiteli Ağlar İçin 40Gbps Kapasiteli Güçlü Çözüm PLANET XGS-5240-24X2QR yüksek performanslı Layer 2+ Stack Edilebilir ve Yönetilebilir Switch ürünü 1U boyutunda sağlam şasi yapısına sahip, 24 adet 10G SFP+ ve 2 adet 40G QSFP+ fiber arayüz barındırmaktadır. IPv4/IPv6 Layer 3 static rout...
Devamı...

Yüksek Kullanıcı Yoğunluğunun Olduğu Yerler İçin Güçlü Wi-Fi Çözümü (2019-07-16 12:56:32)

  Dış Mekana Uygun Dayanıklı Tasarım PLANET WAP-252N Dış mekan Kablosuz AP, IP-67 alüminyum şasiye sahiptir. Qualcomm kernel'e ve soğuk ve sıcak hava iklim koşullarında -40 ile 70 derecede çalışır. N-tip konnektörlere yüksek çekim gücüne sahip antenler takarak depo, kampüs, liman gibi çeşitli ort...
Devamı...

İnanılmaz Büyük Bantgenişliği Sunuyor (2019-07-04 09:32:58)

PLANET XGS3-42000R üzerinde iki modül bulunmaktadır: XGS3-S20X2Q ve XGS3-S44S4X. XGS3-S20X2Q, 20 x 10GBASE-X SFP+ ve 2 x 40GBASE-X QSFP+ yuva sunmaktadır. Modülerle genişleyebilir bir yapıya sahip şasi network trafiğinin yoğun olduğu ortamlarda 1728Gbps kapasitesiyle network'ü rahatlatarak verimlilik kazandır...
Devamı...

L3 PoE+ Switch ile Güçlü Merkezi Yönetim (2019-07-01 09:41:06)

KOBİ'ler için 32 ve üstü AP'yi Merkezden Yönetme İmkanı PLANET WS-1232P, orta ölçekli Kablosuz LAN Kontrol ürün yelpazesine aittir, 32 adet iç ve dış mekan akıllı AP cihazını yönetebilir. IPv6/IPv4 çift stack edilerek yönetilebilir. L2/L4 özellikli 8 adet 10/100/1000BASE-T port'lara sahip olup; 36-watt 80...
Devamı...

Ultra PoE 60W Çıkış Gücü Yüksek Güç Tüketimi Gerektiren Cihazların Güç İhtiyaçları Karşılanmaktadır (2019-06-27 09:35:02)

Çıkış Bağlı Cihazlara 60-watt Güç Beslemesi Yapabilen Yeni Nesil 802.3bt Standardına Hazır PoE Çözümü Mevcut 802.3af/802.3at PoE network altyapısının Ultra Power over Ethernet network sistemine yükseltilmesini sağlar. Planet UPOE-2400G Gigabit Ultra PoE 60W Yönetilebilir Enjektör Hub ürünü Ultra PoE enjektör ...
Devamı...
Ankara Merkez
Tel: (312) 434-2245 Faks: (312) 431 19 53
İstanbul (Anadolu)
Tel: (216) 384-5061 Faks: (216) 384 50 26
İstanbul (Avrupa)
Tel: (212) 347-7540 Faks: (212) 347 75 44
İzmir
Tel: (232) 489-0755 Faks: (232) 425 21 49
Bursa
Tel: (224) 274-0055 Faks: (224) 273 00 26
2020© Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş. internet sitesinin yayın hakları, tüm görsel malzeme ve bilgilerin elektronik ortamlar dahil kullanım hakkı sadece Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş.'ne aittir. İzinsiz kullanmak, kopyalamak ve alıntı yapmak yasal kovuşturma hakkı doğurur.