VIA-MTS2-DIS-QUAD-SCPC

MTS-2000 4146Quad Multimode-Singlemode 850/1300/1310/1550 nm OTDR

Bu Ürünün Yer Aldığı Kategori(ler)

İlginizi Çekebilir

BT-MS8233D-FUSE

BT-MS86-FUSE

BT-NF388

BT-NF8208

DA-70469

DAD-R2-R8

DAD-TPT-8020A

DN-14001

JDSU-2256/90.03

JDSU-FBP-SD01

JDSU-FIT-SD03

JDSU-TP309

SIGNAL FIRE-SF-AI-6

TECH-ELEKTROD

TT-FST-83A

TT-FST-83A-ELECTRODE

VIA-FBP-P5000I

VIA-FFL-050

VIA-FFL-050-U12

VIA-NGC-4500-FA-EU

  • EM2000T Modüler Test Cihazı, Dokunmatik Ekran (modül takmak için 1 boş yuva)
  • E4146QUAD OTDR modülü
  • E41OTDRLS (ışık kaynağı) opsiyonu
  • Taşıma Çantası

 

  • OTDR macrobending detection, pass/fail ve fault finder özellikleri dahildir.
  • Pass/Fail fiber inspection yazılımı dahildir.

 

Ek ücretle alınabilecek opsiyonlar:         

E41OTDRPM       Power Meter

EDFSCOPE5Ki     P5000i Microscope Probe with 7 tips

JDSU-MTS2-DIS-QUAD-SCPC

(28.01.2014)

JDSU-MTS-2000 Datasheet


JDSU-MTS2-DIS-QUAD-SCPC

(28.01.2014)

JDSU-MTS-2000 Introduction


JDSU-MTS2-DIS-QUAD-SCPC

(28.01.2014)

E4146QUAD Singlemode/Multimode OTDR Modül (850/1300/1310/1550 nm) Datasheet


JDSU-MTS2-DIS-QUAD-SCPC

(28.01.2014)

JDSU-MTS-2000 Türkçe Flyer


JDSU-MTS2-DIS-QUAD-SCPC

(28.01.2014)

Modül Datasheet


VIA-MTS2-DIS-QUAD-SCPC

Video Izle

Ankara Merkez
Tel: (312) 434-2245 Faks: (312) 431 19 53
İstanbul (Anadolu)
Tel: (216) 384-5061 Faks: (216) 384 50 26
İstanbul (Avrupa)
Tel: (212) 347-7540 Faks: (212) 347 75 44
İzmir
Tel: (232) 489-0755 Faks: (232) 425 21 49
Bursa
Tel: (224) 274-0055 Faks: (224) 273 00 26
2019© Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş. internet sitesinin yayın hakları, tüm görsel malzeme ve bilgilerin elektronik ortamlar dahil kullanım hakkı sadece Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş.'ne aittir. İzinsiz kullanmak, kopyalamak ve alıntı yapmak yasal kovuşturma hakkı doğurur.