BN-J9538A

Beek HP 10 Gigabit SFP+ MultiMode Modül SFP+ 10G 850nm 300m DDM MMF HP Procurve and Aruba enabled

EAN: 8693661836099
Bu Ürünün Yer Aldığı Kategori(ler)

İlginizi Çekebilir

AT-36E4

AT-BMGMT

AT-FH801U

AT-GS950/48

AT-IE300-12GP

AT-SPZX80

AT-x930-28GPX

BN-GLC-ZX-SM

CI-LS1010-FK-UTP-FCI

DEC-DLXAU-MA

DN-651110

DN-80072

PL-IGS-10020HPT

PL-IGS-4215-4P4T

PL-ISW-504PT

PL-MGB-SX

PL-XGS-6350-24X4C

RU-RG-IS2712G

RUC-ICX7150-48ZP-E2

RUC-ICX7250-24-2X10G

Ankara Merkez
Tel: (312) 434-2245 Faks: (312) 431 19 53
İstanbul (Anadolu)
Tel: (216) 384-5061 Faks: (216) 384 50 26
İstanbul (Avrupa)
Tel: (212) 347-7540 Faks: (212) 347 75 44
İzmir
Tel: (232) 489-0755 Faks: (232) 425 21 49
Bursa
Tel: (224) 274-0055 Faks: (224) 273 00 26
2019© Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş. internet sitesinin yayın hakları, tüm görsel malzeme ve bilgilerin elektronik ortamlar dahil kullanım hakkı sadece Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş.'ne aittir. İzinsiz kullanmak, kopyalamak ve alıntı yapmak yasal kovuşturma hakkı doğurur.