İlginizi Çekebilir

AT-GS950/48PS

AT-X530L-52GPX

DN-95323

NG-GSM4328PB

NG-GSM7248P

PL-FGSD-1008HPS

PL-FGSW-1822VHP

PL-FSD-604HP

PL-FSD-804PS

PL-GS-4210-24P4C

PL-GS-4210-24PL4C

PL-GS-4210-8P2T2S

PL-GSD-1008HP

PL-IGS-5225-8P4S

PL-LRP-101U-KIT

PL-SGSW-24040HP

PL-WGS-804HP

RU-RG-ES126G-P-L

RU-RG-S2910-24GT4SFP-UP

RU-XS-S1960-10GT2SFP-P-H

- Power over Ethernet (Ethernet üzerinden elektrik beslemesi), Fast Ethernet bağlantı için sekiz adet 10/100BaseTX port ile 1 adet SFP (Small Form Plugable) yuvaya sahiptir. Bu SFP yuvalara isteğe bağlı olarak 1000BaseT, GbE multi-mode, Gbe single-mode fiber modülleri takılabilmektedir.
- PoE özelliği sayesinde; VoIP telefonu, güvenlik kamerası gibi, düsük güç harcamalı ve ayrı bir güç kaynağına gerek duymadan elektriğini Ethernet kablosundan alabilen cihazlara network üzerinden güç dağıtımı yapılabilmektedir. AT-FS708/POE switch tüm UTP port'lar üzerinden güç dağıtımı yapabilmektedir (maksimum güç olan 15.4 Watt'lık cihazlar için kapasite 4 port ile sınırlıdır).
- Masaüstü, konferans ve güvenlik uygulamalarında maksimum performans elde edebileceğiniz 10/100 anahtarlama çözümü sunmaktadır.
- Küçük network ortamları için tasarlanmıştır.
- Her port 10/100TX Auto-negotiation, Half/Full Duplex, auto MDI/MDI-X özelliğine sahiptir.
- 8000 MAC adres kapasitesine sahiptir.
- IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX & 100base-FX, IEEE 802.3x Flow Control, IEEE 802.3af Pover Over Ethernet standartlarını destekler.
- Yönetilemez.
- Unmanageable Store and Forward switching
- Non-blocking, wirespeed performans VLAN (Virtual LAN) trafiğini geçirir.
- Dahili güç adaptörü, 19" rack mount kit cihaz beraberinde gelmektedir.

Ürün dokümanı (1)

(26.03.2008)


http://www.alliedtelesis.com

Ürün sürücülerini bu adreste bulabilirsiniz.


Ankara Merkez
Tel: (312) 434-2245 Faks: (312) 431 19 53
İstanbul (Anadolu)
Tel: (216) 384-5061 Faks: (216) 384 50 26
İstanbul (Avrupa)
Tel: (212) 347-7540 Faks: (212) 347 75 44
İzmir
Tel: (232) 489-0755 Faks: (232) 425 21 49
Bursa
Tel: (224) 274-0055 Faks: (224) 273 00 26
2020© Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş. internet sitesinin yayın hakları, tüm görsel malzeme ve bilgilerin elektronik ortamlar dahil kullanım hakkı sadece Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş.'ne aittir. İzinsiz kullanmak, kopyalamak ve alıntı yapmak yasal kovuşturma hakkı doğurur.