VIA-FFL-050

Cepte Taşınabilir Fiber Hata Tespit Cihazı, Fiber Hasar ve Kırılmaları İçin Konum Bulucu 2.5 mm konnektör girişi (1.25 mm universal adaptör opsiyonel) (Pocket-sized Visual Fault Locator)

Bu Ürünün Yer Aldığı Kategori(ler)

İlginizi Çekebilir

BT-NF8208

BT-ST33D

BT-ST530

BT-VFL650-20

DAD-TPT-8010A

DAD-TPT-8020A-R1-R8

DAD-TPT-REMOTE

JDSU-2256/90.03

JDSU-FIT-SD03

JDSU-NGC-4500-6ALKIT2

JDSU-TP10

JDSU-TP309

JDSU-TP608

JDSU-TT35

TT-FST-83A-BATTERY

VIA-FBP-P5000I

VIA-FFL-U12

VIA-MTS2-DIS-QUAD-SCPC

VIA-NGC-4500-FA-EU

VIA-SM126A-P0

  • Fiber kablo bulucusu ve belirleyicisi
  • Hata Tespit Cihazı, fiber kablolardaki kıvrımları, kırık veya kopukları tespit etmek için kullanılan bir el aletidir.
  • Kompakt, ergonomik tasarım. Cepte rahatlıkla taşınabilir.
  • 650nm, 1,0mW, Class 2 Laser sayesinde Singlemode 7km, Multimode 5km
  • Yüksek güçlü laser (1mw) için single-mode (> 7 km) ve multi-mode (> 5 km) konnektörler
  • Sürekli ya da Yanıp Sönen aydınlatma
  • Hızlı ve süratli bağlantı için evrensel konnektör arayüzü
  • 2.5 mm konnektör girişi (1.25 mm adaptör ayrıca temin edilmelidir.)
  • Taşıma  çantası ürünle birlikte gelmektedir. Belde de taşınabilir.
  • Boyutlar: 11.4cm x 3.5cm x 2.0cm (4.5” x 1.4” x 0.8”)
  • Ağırlık: 46g (1.6oz) 2 “AAA” batarya
  • Fiber Uygunluk: Single-mode, Multimode
  • Dalgaboyu: 650 nm (görülebilir)
  • Laser Koruma Oranı: Class II
  • Çıkış Gücü: 1.0mW maksimum
  • Çıkış Mod'ları: Sürekli ve yanıp sönerek
  • Menzil: > 7km (4.3mi) single-mode, > 5km (3.1mi) multimode
  • Konnektör Arayüzü: Universal 2.5mm (sabit), Universal 1.25mm adapte (ayrıca stemin edilmelidir.)
  • Kontrol: AÇIK/KAPALI, Sürekli/Yanıp Sönerek
  • Batarya Tipi: 2 adet AAA
  • Batarya Ömrü: Sürekli kullanımda 30 ve üstü saat

VIA-FFL-050_datasheet

(29.04.2016)


Ankara Merkez
Tel: (312) 434-2245 Faks: (312) 431 19 53
İstanbul (Anadolu)
Tel: (216) 384-5061 Faks: (216) 384 50 26
İstanbul (Avrupa)
Tel: (212) 347-7540 Faks: (212) 347 75 44
İzmir
Tel: (232) 489-0755 Faks: (232) 425 21 49
Bursa
Tel: (224) 274-0055 Faks: (224) 273 00 26
2019© Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş. internet sitesinin yayın hakları, tüm görsel malzeme ve bilgilerin elektronik ortamlar dahil kullanım hakkı sadece Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş.'ne aittir. İzinsiz kullanmak, kopyalamak ve alıntı yapmak yasal kovuşturma hakkı doğurur.