DN-82022

Digitus Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM, 10/100Base-TX <-> 100Base-FX, Tx1310nm / Rx1550nm SC konnektör, maksimum 20km

EAN: 4016032293149
Bu Ürünün Yer Aldığı Kategori(ler)
  • 10/100Base-TX <-> 100Base-FX
  • Konnektörler: 1 x RJ45, 1 x SC Simplex
  • Mesafe: maksimum 20km
  • Dalgaboyu: Tx 1310nm / Rx 1550nm
  • Singlemode Single Fiber
  • Otomatik kablo tanıma, auto MDI / MDI-X function özelliği
  • Full ve half-duplex otomatik tanıma
  • LED ışıkları sayesinde cihazın çalışması hakkında bilgi edinme imkanı
  • Link Fault Pass Through (LFP) özelliği
  • 9/125µm fiber optik kablolar için uygun
  • Sinyal iletim gücü: minimum -15 dBm, maximum -8 dBm
  • Alıcı hassasiyeti gücü: minimum -36 dBm
  • Desteklediği standartlar: IEEE 802.3 Ethernet, IEEE 802.3u Fast Ethernet
  • 128kB data buffer
  • Çalışma ısısı: 0 - 55°C
  • Boyutlar: (E x B x Y): 95mm x 70mm x 26mm
  • Ağırlık: 200g
  • Voltaj girişi: 5V DC
  • Maksimum çektiği akım: 800mA
  • Güç tüketimi: 2.5W
  • Karşı tarafta kullanılabilecek converter ürünü: DN-82023
  • Harici güç adaptörü ürünle birlikte gelmektedir.

DN-82022_user_manual

(31.08.2016)


Bu ürünün tanıtımında kullanılmak üzere aşağıdaki görselleri kullanabilirsiniz. Görselleri bilgisayarınıza kaydetmek için görselin altında bulunan bağlantıya sağ tıklayıp "Hedefi farklı kaydet"e tıklamalısınız.

http://reklam.bimel.com.tr/banner/2190
Boyutları: 430px × 263px

Ankara Merkez
Tel: (312) 434-2245 Faks: (312) 431 19 53
İstanbul (Anadolu)
Tel: (216) 384-5061 Faks: (216) 384 50 26
İstanbul (Avrupa)
Tel: (212) 347-7540 Faks: (212) 347 75 44
İzmir
Tel: (232) 489-0755 Faks: (232) 425 21 49
Bursa
Tel: (224) 274-0055 Faks: (224) 273 00 26
2018© Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş. internet sitesinin yayın hakları, tüm görsel malzeme ve bilgilerin elektronik ortamlar dahil kullanım hakkı sadece Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş.'ne aittir. İzinsiz kullanmak, kopyalamak ve alıntı yapmak yasal kovuşturma hakkı doğurur.