AT-MC301-20

100BaseFX <=> 100BaseTX Media Converter,
RJ-45 - VF-45 multi-mode - external - up to 2 km

EAN: 767035124070
Bu Ürünün Yer Aldığı Kategori(ler)

İlginizi Çekebilir

AT-FS203

AT-MC101XL

AT-MC605

AT-MMC2000/SP

BN-FS-SC-SM20

BN-FS-ST-MM

BN-GS-SC-MM

DN-82000

DN-82022

DN-82130

PL-FT-802

PL-GT-805A

PL-GTP-805A

PL-ICS-2105A

PL-IGT-905A

PL-IGTP-805AT

PL-MC-1500R

PL-VC-231G

PL-VF-101G-KIT

PL-XT-705A

  • Dimensions (WxDxH) 10.5 cm x 9.5 cm x 2.5 cm
  • Weight 0.3 kg
  • Cabling Type 100Base-FX, 100Base-TX
  • Data Transfer Rate 100 Mbps
  • Data Link Protocol Fast Ethernet
  • Max Transfer Distance 2 km
  • Features Full duplex capability
  • Compliant Standards IEEE 802.3u
  • Power AC 110/220 V ± 10% ( 50/60 Hz )

AT-MC605

(20.03.2019)


Ankara Merkez
Tel: (312) 434-2245 Faks: (312) 431 19 53
İstanbul (Anadolu)
Tel: (216) 384-5061 Faks: (216) 384 50 26
İstanbul (Avrupa)
Tel: (212) 347-7540 Faks: (212) 347 75 44
İzmir
Tel: (232) 489-0755 Faks: (232) 425 21 49
Bursa
Tel: (224) 274-0055 Faks: (224) 273 00 26
2019© Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş. internet sitesinin yayın hakları, tüm görsel malzeme ve bilgilerin elektronik ortamlar dahil kullanım hakkı sadece Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş.'ne aittir. İzinsiz kullanmak, kopyalamak ve alıntı yapmak yasal kovuşturma hakkı doğurur.