AT-G8LX

GBIC Module, 1000Base-LX

EAN: 767035128511
Bu Ürünün Yer Aldığı Kategori(ler)

İlginizi Çekebilir

AT-8124XL

AT-IE200-6GT

AT-X510L-52GT

BN-GLC-FE-100BXD-DDM

BN-J9538A

CI-ACS-NPPN

DN-650102

DN-651110

NG-GSS116E

PL-FGSD-1022VHP

PL-FGSW-2511P

PL-FGSW-2612PVM

PL-FSD-604HP

PL-FSD-803

PL-GSD-1008HP

PL-GSD-503

PL-SGSW-24040P4

RU-M2910-01XS

RU-MINI-GBIC-LX-SM1310

RU-XS-S1920-26GT2SFP-LP

The AT-G8LX Series GBIC Transceivers provide 1000Base-LX connectivity over single-mode fiber optic cable for Allied Telesis networking products.

(20.03.2019)


Ankara Merkez
Tel: (312) 434-2245 Faks: (312) 431 19 53
İstanbul (Anadolu)
Tel: (216) 384-5061 Faks: (216) 384 50 26
İstanbul (Avrupa)
Tel: (212) 347-7540 Faks: (212) 347 75 44
İzmir
Tel: (232) 489-0755 Faks: (232) 425 21 49
Bursa
Tel: (224) 274-0055 Faks: (224) 273 00 26
2019© Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş. internet sitesinin yayın hakları, tüm görsel malzeme ve bilgilerin elektronik ortamlar dahil kullanım hakkı sadece Bimel Elektronik Mamulleri Pazarlama A.Ş.'ne aittir. İzinsiz kullanmak, kopyalamak ve alıntı yapmak yasal kovuşturma hakkı doğurur.