Haber: Bimel ISAF Security 2017 Fuarından Memnun Ayrıldı (2017-09-18 15:06:16)

Tüm haberlere geri dön...

Kategori: Bimel'den : 18.09.2017

 
2016 yılında büyük bir memnuniyet oranı ile kapanış yapan ISAF Fuarları, 14-17 Eylül 2017 tarihleri arasında Yeşilköy DTM fuar alanında gerçekleşti. Özellikle haftasonu fuar, yoğun bir ziyaretçi akınına uğradı. ISAF Fuarlarına kendi dalında uzman pek çok yeni katılımcının dahil olmasıyla doluluk oranı yükseldi.   
 
Sektör temsilcilerinin büyük çoğunluğunun etkin bir katılım sağladığı ISAF'da, Bimel olarak ürünlerimizi sergileme ve mevcut iş ortaklarımızla ve potansiyel müşterilerle bir araya gelme fırsatı yakalama fırsatımız oldu.
 
 
Bünyemize kattığımız yeni markalar arasında PLANET, NETGEAR firmalarıyla yaptığımız dağıtıcılık anlaşmalarıyla ve Çin'in bir numaralı ağ sistemleri üreticisi Ruijie firmasıyla gerçekleştirdiğimiz çözüm ortaklığıyla firmamız rekabetçi bir yapıda faaliyet göstermeye devam ediyor. Ürün yelpazemizi genişleterek özel ve kamu projelerine alternatif çözümler sunuyor olmamız müşteri tarafında memnuniyet verici geri bildirimler almamızı sağladı. Fuar süresince ziyaretçilerin bu noktaya değinmeleri bizleri mutlu etti.
 
Ses ve görüntü sistemleri teknolojilerini yakından takip eden ATEN firmasının digital signage ve video wall uygulamaları için geliştirdiği PC tabanlı player ürünü ATEN-VS1912, fuar alanını renklendirdi. 4 adet ekranda farklı medya içeriklerini sergileme fırsatı sunan cihaz Bimel yelpazesinde yer alan ürünlerin de tanıtılması açısından aynı zamanda reklam panosu görevini gördü.  
 
Bizi ziyaret ederek desteklerini esirgemeyen tüm bayilerimize ve ziyaretçilere teşekkür ediyoruz.
 
 
 

Tüm haberlere geri dön...